Мені тоді було 18 років, лобок давно вже вкрився пушком, думки були тільки про секс, я про нього думав завжди і скрізь. Я тоді призвичаївся їздити в автобусі в годину пік, коли дихнути важко було, я намагався підлізти до жінки чи дівчині і не привертаючи уваги потертися рукою, а якщо пощастить і членом, для цього я надягав просторі шорти без трусів, часто член вставав і я торкався ним жінок. Я не разу не зустрів жінку яка відчувши мої дотику починала підігравати, оголені чоловіки анальний секс фотографії. Зате регулярно на мене косо дивилися і навіть по руках били. В одній такій поїздці мене затиснули в кут і я відчув гаряче дихання в потилицю, а на попі яка була без трусів, одні шорти, я відчув пропрасовування, я хотів вірити що все це випадковість, і коли рука перестала гладити я заспокоївся і розслабитися. Але не тут було я зрозумів що про мене починають тертися членом, і що саме головне труться майстерно, всім став членом, від кореня до голівки акуратно на мою междупопіе, вздовж усього прорізу, я навіть зрозумів що член у мого колеги почав вставати і я відчув всі його твердість.

Теги: оголені чоловіки, анальний секс, фотографії