Настала осінь, пора хоч і сумна, але чомусь завжди улюблена мною. Той день видався напрочуд теплий і сонячний, я півдня на самоті гуляв по місту, а увечері вирішив побути вдома. Тільки включив телевізор, як пролунав телефонний дзвінок. Дзвонив Сергій, мій старий приятель. Говорив він, як завжди, дуже швидко, захлебіваясь, на одному диханні, і я вловив лише одне: ми зараз йдемо в ресторан, де намічається невеликий банкет з нагоди його призначення на нову посаду.  Малолетки геи зібралися досить солідно, раз у раз хтось вимовляв черговий тост, і через деякий час всі забули, заради чого, власне, тут зібралися: пішли звичайні в таких випадках розмови, флірт, навіть безладний спів. Наше суспільство мимоволі розділилася на пари і маленькі групки, кожна з яких говорила про своє. Поруч зі мною сидів Сергій, а навпаки - приємний молодий чоловік років тридцяти, в темно-синьому костюмі з краваткою-метеликом, який був йому дуже до лиця.  Я пошепки поцікавився у Сергія: "Хто це? ', І, як завжди, скоромовкою відповів, що цей хлопець працює у нього у відділенні, а звуть його Ігор Семенович. Час від часу Ігор поглядали на мене буквально впритул.

Теги: малолетки, геи