Даня, коли припинив мене ебать поступився місцем Олені, який робив це на самому початку. Даня скінчив, білі краплі сперми потрапили на червону кофтину з сердечками. Він це побачив і направив струмінь в мій рот. Я ковтнув все і відчував себе останньою шалавою. Потім Льоня закінчив трахать мене. Він засунув свій член прямо в презик до мене в рот. Я в цей час знову підняв трусики, колготки. Опустив спідницю і сів на коліна перед ним. Він дуже швидко ходив у мене в роті, а коли почав кінчати затиснув мою голову так, що весь його хуй увійшов до мене в рот, він почав скорочуватися. Льоня застогнав і кінчив в презерватив, сексуальний erotick фотки.

Я поспішив вже задовольнити себе і заліз в трусики. Льоня сказав, що хлопці нікому не скажуть про це. Він зняв з себе презерватив і сказав, щоб я випив. Я нахилив його і сперма, перемішана з мастилом скла до мене в рот. Був страшний присмак, але це дуже збуджувало. І я схопився за свого дружка, з головки вже пристойно текло, і вистачило лише двох рухів, щоб струмінь вирвалася і вдарилася об стіну, залишивши при цьому слід на підлозі.

Теги: сексуальний, erotick, фотки