Мені це здалося трохи дивним, тим більше що він не виглядав п'яним, хоча і випив не менше за інших. Він крадькома посміхався мені, і мені залишалося лише відповідати йому тим же. Минуло години дві з початку бенкету, коли я встав з-за столу, щоб попрощатися. Я вже попрямував до виходу, і раптом Ігор Семенович підійшов до мене зі словами: - Що-то рано ви зібралися йти.  - Мені пора, так і додому добиратися вже нема на що, доведеться йти пішки.  - Ну навіщо ж пішки, я ж на машині, от я вас і довезу.  'М-да, пропозиція несподіване, але дуже до речі, - подумав я. - Навіть на автобусі довелося б їхати хвилин двадцять '. Ми вийшли, сіли в машину і якийсь час їхали мовчки. Потім він, поліз правою рукою в бардачок, винувато промовив: - Ось адже досада! Не можу знайти ключі від квартири ... Невже будинку залишив? Гей секс прихованою камерою? Або на роботі? ..  - Нічого страшного, - сказав я, - зараз доїдемо, у мене і переночуємо. Ви вранці теж працюєте? Завтра знайдуться ваші ключі, не ломиться ж ночі в інститут!  - Незручно вас турбувати, але що поробиш ...

Теги: Гей, секс, прихована камера