Нарешті ми дісталися до мого будинку, нашвидку попили чаю, і я постелив йому на дивані, а сам роздягнувся і ліг поблизу на ліжка, зібравшись під ковдру. Мій несподіваний гість ще сидів за столом, докурівая сигарету, голі хлопці анал. Потім став не поспішаючи роздягатися, і на ньому залишилися тільки блакитні плавки. Ясні сірі очі Ігоря трохи сумно подивилися на мене, я не міг відірвати погляду від його стрункого, підтягнутого тіла, широких плечей, красивого м'язистого ніг ... Все в ньому було гармонійно, все на своєму місці. Він вловив, як мій погляд опустився на його плавки, під якими чітко вгадується щось дуже масивне, і я швидко відвернувся, попросив його погасити світло. Ігор ліг, але, судячи з усього, не спав, час від часу важко зітхаючи. Звичайно, не спав і я. - Ти не спиш? - Дуже тихо сказав він.  - Ні, - так само тихо відповів я, звернувши увагу, що він раптом перейшов на "ти", потім, набравшись сміливості, запитав: - Скажи, чому ти так дивився на мене в ресторані? - Ти мені сподобався.  - Це в якому сенсі сподобався?  - У самому прямому - як чоловік, як людина.

Теги: голі хлопці, анал