Між іншим, я хороших людей чомусь відразу визначаю, і взагалі ... мені подобаються чоловіки! Не віриш? Якщо хочеш, йди до мене. Розумієш, мені без тебе холодно ... Я не знайшов слів для відповіді, але після деяких коливань прийняв пропозицію і ліг на диван поруч з ним. - Ось бачиш, який ти в мене слухняний ... - Прошептала Ігор. Він нахилити до мене обличчя, його губи торкнулися моїх. Він провів по моїх губ мовою і почав цілувати мене, проникаючи язиком усередину. Мені було дуже приємно, а від ніжного аромату тіла навіть трохи закрутилася голова. Його поцілунки торкнулися моєї шиї, грудей, перейшли на живіт, опускаючись все нижче, нарешті дійшли до трусиків ... Ігор обережно стягнув їх з мене, і раптом я відчув, як він взяв у рот мій член, давно вже встав немов по тривозі. Мене відразу охопила така слабість, що я майже нічого вже не розумів, а він робив мені губами і мовою неймовірно приємне, і дуже скоро я скінчив ... Він міцно поцілував мене в губи, і я вперше відчув одночасно запах і смак власної сперми, фотографії голих дівчат і хлопців. Все це було так здорово, просто не вірилося, що так може бути саме з чоловіком - сильним, ласкавим і ніжним! Я зрозумів, що готовий зараз виконати будь-яке його бажання, і коли Ігор, немов прочитавши мої думки, попросив сісти на його член, я зробив це, забувши про страх перед тим, що було для мене невідомим і забороненим. Головка виявилася несподівано слизькою і, на мій подив, досить легко ввійшла в мене. Мені було трохи боляче, але все пройшло, як тільки член, твердий і довгий, занурився цілком. Навряд чи я зможу достовірно описати, що я робив потім, пам'ятаю тільки заповнило мене відчуття - суто жіноча: 'Я належу людині ...