Північ. Гості розійшлися. На тумбочці закінчуються останніми сльозами свічки, по черзі вихватівая з темряви то стіл з початою пляшкою шампанського, то уявну величезну постіль, то червоні троянди, паряться в хмарі темно-зеленого листя. На ліжку поруч зі мною, повільно потягуючи благородну вологу, сидить Він. Очі полупрікріти величезними пухнастими віями, у волоссі іскряться відблиски світла свічок. Ми обидва знаємо, що станеться сьогодні, що ця ніч має стати моїм головним подарунком на день закінчення першої чверті століття, прожитого нудно і безбарвно, а тому це абсолютно справедливо. Але ця ж ніч покладе кінець і Його колишньої беззаботнотной вісімнадцятирічний життя, всі досягнення якої полягають у двох-трьох десятках зіпсованих дівчаток, залитих кількома ящиками російської горілки. Що попереду? Нерозуміння, подив, презирство знайомих і незнайомих, друзів і рідних. Чи готові ми пройти через це? Все життя я ставив собі це питання ерогенні зони чоловіків фото і сьогодні знаю відповідь. Він? Моя рука лягає на плече, я відчуваю, як під долонею напружуються пружні м'язи. Андрій ставить келих і закриває очі, немов намагаючись відгородитися від цієї ночі, цієї кімнати і від мене. Мої пальці піднімаються по плечу, легко стосуються шиї і, ніжно ковзнувши по ній і витонченою підборідді, застигають на мить на палаючій щоці.

Теги: ерогенні зони, чоловіків, фото